Producenci

Biały serwis obiadowy od Kahla

Zastawa stołowa firmy Kahla, z długoletnim doświadczeniem w produkcji artykułów porcelanowych, wzbogaciła asortyment Cookin.pl klasyczną serią artykułów Aronda. Wysoka jakość produktów oraz szlachetność to podstawowe cechy opisujące zestaw Kahla Aronda. Dodatkowym atutem, charakterystycznym dla produkcji tej firmy, jest dbałość o stan środowiska naturalnego, przez co produkty tej marki spełniają najbardziej wymagające normy ekologiczne i nie przyczyniają się do degradacji biosfery.

Minimalistyczna zastawa obiadowa wyróżnia się surową bielą bez elementów dekoracyjnych. Serię wyróżniają pękate kształty, które nawiązują tematycznie do klasycznych wzorców. Sposób produkcji poszczególnych elementów zestawu jest zawsze taki sam i polega na wypalaniu porcelany w wysokiej temperaturze, przez co wszystkie składowe zestawu są bardzo trwałe, a struktura porcelany gęsta. Taki przebieg procesu produkcji gwarantuje, że zestaw obiadowy może być użytkowany przez długi czas bez wyraźnych śladów eksploatacji.

Biały serwis obiadowy zawiera wszystkie niezbędne elementy do przygotowania stołu: talerze, miski, sosjerki, podstawki czy tace śniadaniowe. Poszczególne artykuły można umieszczać w mikrofalówkach oraz zmywarkach, proces produkcji oraz materiał przeznaczony do ich wykonania utrudnia stłuczenie oraz zarysowania. Produkty sprawdzą się zarówno w warunkach domowych, jak i w większych jednostkach: hotelach czy restauracjach. Cena poszczególnych produktów z serii Aronda jest współmierna do jakości artykułów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl